SKOLPLANSCHER, 4 st, 1900-talets början (PAN) resp mitt (Arktis).

400684. SKOLPLANSCHER, 4 st, 1900-talets början (PAN) resp mitt (Arktis).

Citron/Apelsin, Peppar och Gummi, Dadelpalm samt Arktisk strand.
Cirka 65 x 85 cm (3 st) resp 61 x 85 cm.
Svenskt förlag P A Norstedt & Söner (3 st) resp Svenska Skolmaterielförlaget.

Ålders- och bruksslitage, fläckar,etikettmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 730