SKÅP. Ek, samt 2 stolar 1900-talets mitt.

40067. SKÅP. Ek, samt 2 stolar 1900-talets mitt.

Barockstil med dörrfyllningar i almrot. Längd 135, bredd 48,höjd 126 cm. Stolarnas höjd 106 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 032