INDISK SITAR, 1900-tal.

400664. INDISK SITAR, 1900-tal.

Indisk sitar med riklig dekor och inläggningar av ben
Längd ca 89 cm.

Bruksslitage och strängarna behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 89 cm.

Antal besök: 3 157