BORD, funkis, 1930-tal.

BORD, funkis, 1930-tal.
400579. BORD, funkis, 1930-tal.

Fanerat med bonad björk och zebrano. Två lådor i sargem med svärtade knoppar. Glasskiva med underliggande karta. Längd 65. bredd 50, höjd 59 cm.

Åldersrelaterat slitage och smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 184