KOPPARLYKTA, 1800-tal.

KOPPARLYKTA, 1800-tal.
400571. KOPPARLYKTA, 1800-tal.

Höjd 60 cm, bredd 37 cm.

Renoverad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm, bredd 37 cm.

Renoverad, bruksslitage.

Antal besök: 2 609