SOPPTERRIN MED FAT, famille rose, Kina, "Tobacco Leaf".

400570. SOPPTERRIN MED FAT, famille rose, Kina, "Tobacco Leaf".

Terrinens längd 29, bredd 21 cm.
Fatets längd 39, bredd 27 cm.

Nagg i terrinens överkant samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatets längd 39, bredd 27 cm.

Antal besök: 1 445