SPARGRISAR samt KATT, keramik och porslin, 3 delar, 1900-tal.

400564. SPARGRISAR samt KATT, keramik och porslin, 3 delar, 1900-tal.

Katt, Gabriel
Spargrisar bland annat HJO.

Bruksslitage.
Katt med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Katt, Gabriel
Spargrisar bland annat HJO.

Bruksslitage.
Katt med färgbortfall.

Antal besök: 750