HÖGFREKVENSAPPARAT, 1900-talets första hälft.

400561. HÖGFREKVENSAPPARAT, 1900-talets första hälft.

Inredd väska med fack.

Bruksslitage, smärre defekter.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inredd väska med fack.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 080