ARVID KNÖPPEL. Statyett, gips, signerad Knöppel, stående lodjur.

400527. ARVID KNÖPPEL. Statyett, gips, signerad Knöppel, stående lodjur.

Arvid Knöppel (1892-1970).
Höjd 17,5 cm.
Längd 24 cm.

Defekter, lagningar, slitage och smutsig.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arvid Knöppel (1892-1970).
Höjd 17,5 cm.
Längd 24 cm.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 312