BOKMÄRKEN, 14 ark, tidigt 1900-tal till 1900-talets andra hälft.

400523. BOKMÄRKEN, 14 ark, tidigt 1900-tal till 1900-talets andra hälft.

14 Ark med olika ursprung, England, Västtyskland och Sverige. 25 X 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 587