BLÅSRÖR 2 st, 3 koger för pilar, 18/1900-tal.

400495. BLÅSRÖR 2 st, 3 koger för pilar, 18/1900-tal.

Blårör i trä med spjutspets, längd 222 cm.

Blåsrör, bambu, längd 186 cm.

Koger, klätt med skinn, pilar med spiralvriden metallspets.

Koger, bambu med pilar av trä.

Koger, med nitar, utan innehåll.

Bruksslitage, bamburör med spricka, smärre skador och mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåsrör, bambu, längd 186 cm.

Antal besök: 1 189