TESERVIS, 26 delar, porslin, "Miranda" Rörstrand.

400486. TESERVIS, 26 delar, porslin, "Miranda" Rörstrand.

11 tekoppar med 12 fat.
12 assietter, diameter ca 19 cm.
Sockerskål.
Gräddkanna.
Tekanna.

Bruksslitage. Ett kaffefat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 tekoppar med 12 fat.
Sockerskål.
Gräddkanna.
Tekanna.

Antal besök: 3 081