TAVLOR, 10 st, reproduktioner av kända verk, tryck, 1900-tal.

40047. TAVLOR, 10 st, reproduktioner av kända verk, tryck, 1900-tal.

Johan Fredrik Höckert, Edvard Bergh m.fl. Största tavlans mått 78 x 62 cm.

Bruksslitage, några ramar med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 871