Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BECK&JUNG. Komposition, tryck på glas nr 155/160, signerad Bo Ljungberg&Holger Bäckström och daterad 1970.
400428. BECK&JUNG. Komposition, tryck på glas nr 155/160, signerad Bo Ljungberg&Holger Bäckström och daterad 1970.
25x25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25x25 cm.
Garpenhus Auktioner
859