KÄTE RAMMELT-BÜRGER. Historisk ort med människor vid en flod. Olja på duk. Signerad. Målad omkring år 1910.

400388. KÄTE RAMMELT-BÜRGER. Historisk ort med människor vid en flod. Olja på duk. Signerad. Målad omkring år 1910.

Mått inklusive ram 72 x 97 cm, målning 58,5 x 82,5 cm.

åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersspår.

HannoVerum
Antal besök: 7 483