OKÄND KONSTNÄR, 3 st, oljemålningar på duk, 18/1900-tal.

40031. OKÄND KONSTNÄR, 3 st, oljemålningar på duk, 18/1900-tal.

Man med böcker. 48 x 38 cm. Signerad G.Johansson (ej inramad).
Man med skägg. 40 x 30 cm. Signerad G.Johansson.
Orientalisk man med käpp. 31 x 26 cm.

Slitage, färgkrackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgkrackelyrer.

Antal besök: 786