FILMKAMERA,G.B-Bell& Howell modell 605. med tillbehör 1972.

400284. FILMKAMERA,G.B-Bell& Howell modell 605. med tillbehör 1972.

Flmkamera stämplad 1972, Modell 605 dubbelåtta, med väska.
1 Walz Moviemeter ljusmätare.
1 Filmrulle oöppnad Kodachrome 25, (gick ut 1977).
1 Set med 5 blixtar, Atlas Tru-Flash.

Ej funktionstestat.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Walz Moviemeter ljusmätare.

Ej funktionstestat.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 136