HANDSPEGLAR, gulmetall 3-stycken, 1900-talets första del.

400248. HANDSPEGLAR, gulmetall 3-stycken, 1900-talets första del.

Delvis jugend men infattningar och emalj. Längd 30 cm, 30 cm samt 33 cm.

Slitage samt ett spegelglas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 598