BORDSLAMPOR, 1 par, mässing med prismor, 1900-talets slut.

400224. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing med prismor, 1900-talets slut.

Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 781