Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ÅSA GUSTAVSSON. FIGURIN, "Ållebergs Ryttare", keramik, signerad Åsa, 1900-tal.
400172. ÅSA GUSTAVSSON. FIGURIN, "Ållebergs Ryttare", keramik, signerad Åsa, 1900-tal.
Höjd 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm.
Leiflers Auktionshus
3 708