GOLVUR, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

400152. GOLVUR, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Urtavlan märkt Western Germany.
Höjd 198 cm.

Smärre slitage, några mindre repor i färgen på nederdel samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 198 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 853