TORSTEN RENQVIST. "Fjädrar".

TORSTEN RENQVIST. "Fjädrar".
4001407. TORSTEN RENQVIST. "Fjädrar".

Gouache, 40 x 59 cm. Rammått 58 x 80 cm. Signerad TR.

PROVENIENS:
Förvärvad direkt av konstnären av vännen KG Ljungdahl därefter inom familjen.

Ej examinerad ur ram. Färgbortfall, mindre hål på ett par ställen.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Tema

Torsten Renqvist - en privat samling

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:

Torsten Renqvist (1924–2007)

Tema

Antal besök: 420