SKINNJACKA, svart, storlek Medium, 1900-tal.
400139. SKINNJACKA, svart, storlek Medium, 1900-tal.
Har innerficka.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Har innerficka.
Mindre slitage.
Leiflers Auktionshus
555