TORSTEN RENQVIST. "Lilla elefanten drömmer".

4001353. TORSTEN RENQVIST. "Lilla elefanten drömmer".

Infärgad betong, 39 x 29 x 32 cm. Osignerad

PROVENIENS:
Förvärvad direkt av konstnären av vännen KG Ljungdahl därefter inom familjen.

God kondition.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Tema

Torsten Renqvist - en privat samling

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:

God kondition.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Tema

Antal besök: 3 582