KNAPPDRAGSPEL, Henschien, svart väska, Norge, 1900-tal.

400132. KNAPPDRAGSPEL, Henschien, svart väska, Norge, 1900-tal.

Väska: höjd 51 cm, bredd 58 cm, ej nyckel.
Sålt av: Bröderna Stensbys Musikkhandel, tlf 1647, Elverum, Norge.

Slitage på väskan.
Dragspelet i bra skick, ej funktionstestat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på väskan.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 186