400132. KNAPPDRAGSPEL, Henschien, svart väska, Norge, 1900-tal.
Väska: höjd 51 cm, bredd 58 cm, ej nyckel.
Sålt av: Bröderna Stensbys Musikkhandel, tlf 1647, Elverum, Norge.
Slitage på väskan.
Dragspelet i bra skick, ej funktionstestat.
Nycklar saknas.