HANS LARSSON. "Jesus uppväcker Lazarus", pastell, signerad och daterad Hans Larsson -57.

400120. HANS LARSSON. "Jesus uppväcker Lazarus", pastell, signerad och daterad Hans Larsson -57.

Hans Larsson (1910-1973).
Bildmått 12 x 17 cm.
Rammått 27 x 32 cm.

Hans Larsson (1910–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans Larsson (1910-1973).
Bildmått 12 x 17 cm.
Rammått 27 x 32 cm.

Hans Larsson (1910–1973)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 260