FIGURINER, 4 st. Porslin, MJ Humel, Goebel, Tyskland, 1900-tal.

400070. FIGURINER, 4 st. Porslin, MJ Humel, Goebel, Tyskland, 1900-tal.

Flicka med kycklingar i korgen, signerad, höjd 13 cm
Pojke med paraply, höjd 15,5 cm
Barnen med geten, höjd 13 cm
Änglaflickan med docka, höjd 10 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barnen med geten, höjd 13 cm

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 054