PICASSO, PABLO (1881 MALAGA - 1973 MOUGIN). EFTER. litografi pa papper.

399980. PICASSO, PABLO (1881 MALAGA - 1973 MOUGIN). EFTER. litografi pa papper.

Johnson & Johnson, blind, begränsad upplaga av 1500 exemplar, numrerad, ståmplad "Picasso" (blind), 50 x 65,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 976