Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL SANDBERG. Kristus med törnekrona. Olja på pannå, signerad.
399919. CARL SANDBERG. Kristus med törnekrona. Olja på pannå, signerad.
25 x 20,5 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 20,5 cm.
Smärre repor.
Växjö Auktionskammare
1 071