SALONGSGRUPP, mahogny/plysch, empirstil.

399862. SALONGSGRUPP, mahogny/plysch, empirstil.

Bord samt 4 stolar. Bordets längd 112, bredd 82, höjd 83.

Bord med lagning, tygslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 828