URNA, porslin, troligen Tyskland, 1900-tal.

399852. URNA, porslin, troligen Tyskland, 1900-tal.

Rik dekor av bla. blommor och putti, höjd ca 36 cm.

Slitage, skador, sprickor, lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 703