SOFFA SAMT FÅTÖLJER, mahogny/plysch, empirestil, 1900-tal.

399849. SOFFA SAMT FÅTÖLJER, mahogny/plysch, empirestil, 1900-tal.

Soffans längd 136 cm.

Tygslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 136 cm.

Tygslitage samt bruksslitage.

Antal besök: 811