BORDSLAMPA, gul plast med smidesfot, Scan-Light, Markaryd.

399788. BORDSLAMPA, gul plast med smidesfot, Scan-Light, Markaryd.

Höjd 52 cm, 1900-talets andra hälft.

Bruksslitage samt rengöringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 650