BLÅSLAMPOR, 3 st, Primus, Sievert, Three Crowns, samt OLJELAMPOR, 2 st, Skultuna, 1900-tal.

399701. BLÅSLAMPOR, 3 st, Primus, Sievert, Three Crowns, samt OLJELAMPOR, 2 st, Skultuna, 1900-tal.

Blåslampor höjd 20 - 27 cm.
2 oljelampor, total höjd 14,5 cm.

Slitage, bucklor. Blåslampor renoverade, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåslampor höjd 20 - 27 cm.

Antal besök: 2 568