DOCKMÖBLER, 7 delar, Leko Gemla, 1900-tal.

399668. DOCKMÖBLER, 7 delar, Leko Gemla, 1900-tal.

5 stolar, bord samt toalettbord med spegel.
Högsta total höjd ca 22,5 cm.

Slitage, smärre skador, färgbortfall. Toalettbord omärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta total höjd ca 22,5 cm.

Antal besök: 3 144