ANDREAS WARGENBRANT. Bulldog, brons, etikettsignerad och numrerad.

399636. ANDREAS WARGENBRANT. Bulldog, brons, etikettsignerad och numrerad.

18/99, höjd 29, längd 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

18/99, höjd 29, längd 32 cm.

Antal besök: 5 585