GOLVLAMPA, "Skarabe", Atleje Lyktan, 1900-talets senare del.

399612. GOLVLAMPA, "Skarabe", Atleje Lyktan, 1900-talets senare del.

Ställbar höjd. Höjd på bild ca 119 cm.

Slitage. Kompletterad el. Fot med skadad bricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525