PARTI, totalt 13 delar, 1900-tal.

39958. PARTI, totalt 13 delar, 1900-tal.

Konstmassa, trä och porslin.
Speglar, 2 par. Väggur, Piedestaler 2+1 st. Väggänglar 2 st. Vägghängd figurintrymå. Figuriner 2 st orientalisk man och Jesus.

Bruksslitage, färbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstmassa, trä och porslin.

Bruksslitage, färbortfall.

Antal besök: 812