FIOL, 1900-tal.

FIOL, 1900-tal.
399572. FIOL, 1900-tal.

Väska.

Bruksslitage.
Spricka på kanten ca 6 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!
399572. FIOL, 1900-tal.

Väska.

Bruksslitage.
Spricka på kanten ca 6 cm.

Antal besök: 1 856