KOFFERT, The Oshkosh Trunk Co". 1900-talets början.

399541. KOFFERT, The Oshkosh Trunk Co". 1900-talets början.

Höjd 33 cm, 103 x 57 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm, 103 x 57 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 541