STEGPALL / KÖKSPALL, trä och rödlackerad metall, 1900-talets mitt.

399515. STEGPALL / KÖKSPALL, trä och rödlackerad metall, 1900-talets mitt.

Höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 371