SOFFA, Ire Möbler, 19/2000-tal.

399398. SOFFA, Ire Möbler, 19/2000-tal.

Längd ca 180 cm.
Bredd ca 94 cm.
Stommens rygghöjd ca 68 cm.
3 lösa ryggkuddar medföljer soffan.

Smärre ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 180 cm.
Bredd ca 94 cm.
Stommens rygghöjd ca 68 cm.

Antal besök: 1 193