PARTI STATYETTER OCH FIGURINER, 10 st, 1900-tal.

39927. PARTI STATYETTER OCH FIGURINER, 10 st, 1900-tal.

Blandade figurer i gips, porslin och konstmassa. Höjd 32-63 cm.

Bruksslitage, smärre nagg och färgbortfall kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 926