BIBLIOTEKSSTEGE, mahogny, engelsk stil, Shelko furniture, 1900-tal.

399254. BIBLIOTEKSSTEGE, mahogny, engelsk stil, Shelko furniture, 1900-tal.

Biblioteksstege med fyra läderbeklädda trappsteg
Höjd 150, bredd 48 cm.

Repor samt slagmärken främst på och under nedersta trappsteget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 150, bredd 48 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 909