GLASSERVIS, 11 delar, 1920-tal.

399221. GLASSERVIS, 11 delar, 1920-tal.

10 snapsglas, höjd cirka 11 cm
Karaff med propp, höjd 26 cm.

Bruksslitage
Ett glas med litet nagg i fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff med propp, höjd 26 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 935