BOKHYLLA, 3 delar, teak, Börge Mogensen för Karl Andersson & söner, 1900-talets andra hälft.

399187. BOKHYLLA, 3 delar, teak, Börge Mogensen för Karl Andersson & söner, 1900-talets andra hälft.

Med vitrin, samt s.k duvhål för vinyler (löstagbart).
Längd 135 cm.
Bredd 36 - 54 cm.
Totalhöjd 186 cm.

Bruksslitage, fanérskador, fläckar, solblekt, torrt trä, hål gjort i bakstycke för uttag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135 cm.
Bredd 36 - 54 cm.
Totalhöjd 186 cm.

Antal besök: 1 304