KANDELABER behängd med prismor, 1800-talets andra del.

399178. KANDELABER behängd med prismor, 1800-talets andra del.

Fem ljusarmar samt central ljushållare, behängda med prismor. Höjd 59 cm.

Prismor saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Prismor saknas. Bruksslitage.

Antal besök: 2 675