STOLAR, ett par, ek, Sven Kai Larsen, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andrahälft.

399138. STOLAR, ett par, ek, Sven Kai Larsen, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andrahälft.

Rygghöjd 72, sitthöjd 43, sittdjup 43 cm.

Bruksslitage, tyget med fläckar samt smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 646