HERRBYRÅ, valnöt, nyrenässans, 1800-tal.

399130. HERRBYRÅ, valnöt, nyrenässans, 1800-tal.

Sex lådor. Pilasterlås. Längd 83 cm. Bredd 51 cm. Höjd 138 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 825