NATTBORD 2 st Samt SÄNGRAM, 1900-talets slut.

39909. NATTBORD 2 st Samt SÄNGRAM, 1900-talets slut.

Kinesisk stil,mahognyfärgat lövträ.,Nattbordens längd 50,bredd 40,höjd 54 cm. Sängram med bäddmått 180X200 cm,huvudgavelns höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 601